Prawo do Odstąpienia od Umowy, zwrot Pieniędzy i Polityka Wymiany

1. Anulowanie i wymiana

1.1 Po złożeniu Zamówienia za pośrednictwem naszej Strony Internetowej, możesz je anulować lub zmienić, wysyłając do nas wiadomość e-mail.

1.2 Po zapakowaniu Zamówienia nie można go anulować ani zmienić, a Zamówienie musi zostać zwrócone do nas zgodnie z punktem 10 poniżej. Ponieważ nasze towary są wysyłane z Azji, może wystąpić dłuższy czas tranzytu, na który nie mamy wpływu. Jeśli produkt(y) jest(są) już w drodze do Ciebie, anulowanie zamówienia nie jest możliwe. Proszę poczekać, aż otrzymasz towar i odesłać go do nas. Oczywiście, możesz nas poinformować o rezygnacji z zamówienia z wyprzedzeniem. Aby zagwarantować Państwu możliwie najszybszy zwrot, prosimy o przesłanie potwierdzenia wysyłki.
Wcześniejszy zwrot pieniędzy jest możliwy najwcześniej po 16 tygodniach od otrzymania zamówienia, jeśli towar nie zostanie odebrany.

1.3 Ponieważ pracujemy z całkowicie zautomatyzowanym systemem, zamówienia są inicjowane natychmiast po ich złożeniu. Dlatego niestety nie jesteśmy w stanie przerwać procesu wysyłki aż do momentu dostarczenia, dlatego zwrot pieniędzy przed otrzymaniem towaru jest możliwy tylko do 24h po złożeniu zamówienia.
2. Zwroty i refundacje

2.1 Nasza Polityka Zwrotów stanowi część niniejszych Warunków, na podstawie których możesz uzyskać dostęp do naszej Strony i korzystać z niej.

2.2 Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Zamówienia, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail z informacją o Produkcie, który ma zostać zwrócony i zwrócić nam Produkt. Okres na odstąpienie od umowy wynosi 30 dni od dnia, w którym Ty lub wskazana przez Ciebie osoba trzecia, która nie jest przewoźnikiem, wzięliście lub wzięliście w posiadanie ostatni towar.

2.3 Koszty i koszty przesyłki zwrotnej pokrywa i opłaca Klient.
2.4 Produkt musi zostać przez nas otrzymany, aby Klient był uprawniony do zwrotu pieniędzy. Sprawdzimy zwrócony Produkt po jego otrzymaniu.

2.5 Upewnisz się, że Produkt został wysłany do nas w takim samym stanie, w jakim został otrzymany przez Ciebie i jest odpowiednio zapakowany. Produkt musi być nieużywany, metki nie mogą być naruszone, a Produkt musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Jeśli Produkt zostanie zwrócony do nas w nieodpowiednim stanie, zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia zwrotu Produktu.

2.6 Nasz czas realizacji zwrotu zależy od Zamówienia.

2.7 Jeśli będziemy zadowoleni ze stanu zwróconego Produktu, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail zatwierdzającą zwrot. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w krótkim czasie na podstawie formy płatności użytej do złożenia Zamówienia, po wysłaniu przez nas powiadomienia o zatwierdzeniu zwrotu.

2.8 Odstąpienie od umowy jest zakończone w momencie otrzymania przez nas fizycznych towarów.

2.9 Ponieważ nasze towary są wysyłane z Azji, może wystąpić dłuższy czas tranzytu, na który nie mamy wpływu. Jeśli produkt(y) jest(są) już w drodze do Ciebie, odstąpienie od umowy nie jest możliwe. Proszę poczekać do momentu otrzymania towaru i odesłania go do nas. Oczywiście, możesz nas poinformować o rezygnacji z zamówienia z wyprzedzeniem. Aby zagwarantować Państwu możliwie najszybszy zwrot, prosimy o przesłanie potwierdzenia wysyłki. Wcześniejszy zwrot pieniędzy jest możliwy najwcześniej 16 tygodni po otrzymaniu zamówienia, jeśli towar nie zostanie odebrany.
3. Etapy unieważnienia

1. Poproś o formularz anulowania rezerwacji z naszego supportu i odeślij go do nas wypełnionego, podpisanego i zeskanowanego.
2. Towar należy wysłać na następujący adres:

Nazwa: Tu Hongming

Numer: +8617757757961271

Adres: F2, Building 8, No. 89, Siyuan Road, Yidong Industrial Zone, Niansanli Street, Yiwu, Jinhua, Zhejiang Province 322000, China

Prosimy używać tylko jednej metody zwrotu z numerem przesyłki, abyśmy mogli przyporządkować przesyłkę zwrotną. W ten sposób poinformują nas Państwo wcześniej o zwrocie, a otrzymany towar będzie można jednoznacznie przyporządkować do właściwego zamówienia. Jest to jedyny sposób na zagwarantowanie szybkiego zwrotu pieniędzy. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej zostaniemy poinformowani o jej otrzymaniu i będziemy mogli dokonać zwrotu pieniędzy. Prosimy o korzystanie z metody wysyłki z numerem przesyłki, abyśmy mogli przyporządkować przesyłkę zwrotną.